Jednak z sensem („Książka bez sensu”)

 Książka bez sensu to dzieło Alfiego Deyesa, niezwykle popularnego angielskiego vlogera, a także chłopaka znanej wszystkim Zoelli, której książka Girl Online została wydana w kwietniu tego roku, również nakładem Wydawnictwa Insignis. Sama bardzo lubię Alfiego, jego kreatywność i energię, którą przejawia w swoich filmikach, dlatego niesamowicie się cieszę z wydania jego książki w Polsce.

Książka bez sensu nie jest lekturą do czytania. To bardziej dziennik, w którym wykonujemy różne kreatywne zadnia, dajemy się ponieść wyobraźni. Nie mylcie tej książki z Zniszcz ten dziennik, ponieważ to nie jest Zniszcz ten dziennik, ani nic podobnego, chociaż takie nasuwa się pierwsze skojarzenie. Książka bez sensu wypełniona jest zadaniami i rysunkami, stworzonymi przez Alfiego, które my wedle uznania mamy wykonać, lub dokończyć. Każda strona jest inna i nie wszystkie polecenia są łatwe do wykonania. Niektóre mogą sprawić nie lada problem, ale jest kilka takich, które każdy może zrozumieć na swój własny sposób.

Do książki możemy pobrać specjalną, spolonizowaną aplikację, dzięki której po zeskanowaniu niektórych stron, będziemy mogli zobaczyć jak sam Alfie wykonywał zadania, sam, bądź w towarzystwie znanych osób. Znajdują się tam również strony z książki do ponownego wydruku i uzupełnienia oraz wiele niespodzianek. 

Książka bez sensu zachęca i namawia nas do zabawy i kreatywnego spędzenia czasu, w samotności, z rodziną, bądź przyjaciółmi, ponieważ do wykonania  niektórych zadania potrzeba towarzysza. Może także stać się dla nas dziennikiem, pełnym przemyśleń, który udokumentuje naszą osobowość. Książka bez sensu to mix wszystkiego po trochu, dlatego każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Za możliwość kreatywnego spędzenia czasu serdecznie dziękuję Wydawnictwu Insignis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zatracona w słowach © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka