Pozytywna myśl na każdy dzień


Regina Brett to autorka dobrze znanych i ceniony publikacji, które cieszą się sporą popularnością w Polsce. Od momentu wydania swojej debiutanckiej książki Bóg nigdy nie mruga autorka zyskała rzesze fanów, czekających na nową odsłonę jej twórczości. Dzięki wydawnictwu Insignis polscy fani mogą cieszyć się niezwykłą publikacją, jaką jest Twój dziennik stworzony przez autorkę specjalnie dla czytelników z Polski.

Twój Dziennik Reginy Brett to dziennik połączony z kalendarzem, który zawiera w sobie dwanaście nowych lekcji w większości inspirowanych dwukrotnym pobytem autorki w Polsce. To niezwykle uniwersalna publikacja, która nie jest przeznaczona tylko na jeden konkretny rok. Możemy korzystać z dziennika z niezwykłą swobodą, gdyż oprócz myśli i sentencji autorka zostawiła nam wiele miejsca na własne przemyślenia.

Muszę wspomnieć, w jak piękny sposób został wydany Twój dziennik. Każdy miesiąc ma inny motyw, inną czcionkę i drobne akcenty nawiązujące do poszczególnych myśli i sentencji. Srebrna wstążka nie pozwoli nam zagubić się w czasie, a mały rozmiar i lekkość dziennika umożliwia nam trzymanie go zawsze pod ręką. Warto wspomnieć, że okładka tej pozycji jest zintegrowana, nie miękka, dlatego nie zagnie nam się tak łatwo, ale i nie twarda, dzięki czemu nie musimy się dodatkowo obciążać.

Ja już rozpoczęłam swoją przygodę z tym dziennikiem, który był również moim pierwszym spotkaniem z twórczością Reginy Brett. Autorka zyskała moją sympatię tym, że nie próbowała nas do niczego przekonywać, z jej słów zawartych na kartach tego dziennika bije ogrom doświadczenia, zrozumienie i akceptacja poszczególnych życiowych aspektów, ale przede wszystkim wielki optymizm. To my kształtujemy nasze życie i nie musimy czekać na Nowy Rok, żeby coś zmienić i zacząć od nowa. To może się zdarzyć tu, teraz, w tej chwili, bo wszystko zależy od nas.  


Za książkę serdecznie dziękuję Agenzji AIM Media

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zatracona w słowach © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka