Poznaj moją historię #1 Avery

Avery Fuller. Tak, to ja. Mieszkam na tysięcznym piętrze w Wierzy, a moje życie jest idealne. A może tylko na takie wygląda? Nigdy niczego mi nie brakowało, dorastałam w luksusie i bogactwie. Moi rodzice spełnili swoje marzenie o idealnym dziecku, udało im się wydobyć to, co najlepsze, z ich wspólnego materiału genetycznego i tak oto powstałam ja. Perfekcyjna, znana i podziwiana. Mój przyrodni brat Atlas powtarza jednak niestrudzenie, że moją jedyną niedoskonałością jest mój upór. A tak! Atlas. Zapomniałabym Wam wspomnieć, że przecież jestem w nim zakochana. Tylko pamiętajcie, to sekret, więc cicho sza!

Moje uczucie jest zakazane. Choć nie jesteśmy spokrewnieni, to nie możemy być razem. Moje serce mnie zdradziło, ale nie dziwię mu się, ciężko nie ulec Atlasowi. Staram się wyrzucić go z mojej głowy, ale nie jest to wcale takie proste. Nikt nigdy nie dowie się, co do niego czuję, tego jestem pewna, a w szczególności sam Atlas! Co by sobie pomyślał? A jeśli nie odwzajemniłby moich uczuć? Traktuje mnie jak siostrę i z pewnością nie kryje się za tym nic więcej...

Ostatni mam sporo na głowie. Zmartwień dokłada mi moja najbliższa przyjaciółka Leda. Czuję, że coś przede mną ukrywa, a przecież przyjaźnimy się od zawsze. Od powrotu z wakacji zachowuje się bardzo dziwnie. Czuję, jak oddala się ode mnie dzień po dniu. Tracę do niej zaufanie, szczególnie od momentu, kiedy Atlas postanowił wrócić do domu. Widzę spojrzenia, które nieustannie posyła w jego stronę. Nie powinnam być zazdrosna, przecież nigdy nie będzie mój. Nie oznacza to jednak, że mam ochotę oglądać go z moją najlepszą przyjaciółką!


Avery jest jedną z głównych bohaterek książki Tysiąc pięter. W związku ze zbliżającą się premierą książki postanowiłam wziąć udział w promującej ją akcji, dlatego do niedzieli codziennie będzie pojawiał się wpis jednej z głównych postaci. Premiera książki już 26 kwietnia! Zachęcam do obserwowania poświęconego jej instagrama i śledzenia kolejnych postów. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zatracona w słowach © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka