Weekend z Never Never #3 QUIZ: Czy Never Never jest historią dla Ciebie?


Dzisiaj kończymy Weekend z Never Never. Napiszcie, czy chcielibyście jeszcze kiedyś weekend z jakąś książką. Na zakończenie przygotowałam dla Was quiz, to mój pierwszy, więc proszę, bądźcie wyrozumiali. Chciałam zrobić coś, dzięki czemu szybko utwierdzicie się w przekonaniu, czy Never Never może Wam się spodobać, dlatego nie zrobiłam bardzo rozbudowanego quizu, przy którym musielibyście rozmyślać nad odpowiedziami. Mam nadzieję, że się nie pogubicie, pytania są zaznaczone kolorem niebieskim. 

1. Czy czytałeś/łaś już jakąś książkę Colleen Hoover lub Tarryn Fisher?

Tak (Przejdź do punktu 3) Nie (Przejdź do punktu 2)


2. W takim razie to świetna okazja, aby poznać twórczość nie jednej, ale dwóch autorek. 

Wolisz książki, które skupiają się na rozwiązywaniu tajemnicy, czy romansie bohaterów? 

Tajemnice (Przejdź do punktu 4)   Romans (Przejdź do punktu 5)


3. Czy ta książka Ci się podobała?


Tak (Przejdź do punktu 6)  Nie (Przejdź do punktu 7)


4. To świetnie, bo w tej książce jest ich pełno. Fabuła powieści skupia się na odkrywaniu przeszłości głównych bohaterów, a także na rozwiązywaniu zagadki utraty ich pamięci. 

Czy łatwo się wzruszasz?


Tak (Przejdź do punktu 8)  Nie (Przejdź do punktu 9)


5. To na nim głównie skupia się cała fabuła. Bohaterowie od wielu lat darzący się uczuciem, chcą przypomnieć sobie swoją miłość, a także przeszłość i to, jak wiele ich łączyło. 

Czy łatwo się wzruszasz?


Tak (Przejdź do punktu 8)  Nie (Przejdź do punktu 9)


6. W takim razie koniecznie musisz sięgnąć po tę książkę, bo być może ona również Ci się spodoba. 

Wolisz książki, które skupiają się na rozwiązywaniu tajemnicy, czy romansie bohaterów? 


Tajemnice (Przejdź do punktu 4)   Romans (Przejdź do punktu 5)


7. Zawsze warto dać autorowi drugą szansę, bo być może od czasu poprzedniej powieści zdążył się rozwinąć i uda mu się nas czymś zaskoczyć. 

Wolisz książki, które skupiają się na rozwiązywaniu tajemnicy, czy romansie bohaterów? 


Tajemnice (Przejdź do punktu 4)   Romans (Przejdź do punktu 5)


8. W takim razie dobrze się przygotuj, bo ta książka może tobą wstrząsnąć i to porządnie. Ma kilka łapiących za serce momentów, które mogą cię wzruszyć i sprawić, że zapomnisz o wszystkim, co Cię otacza.

Czy zakończenie książki ma dla Ciebie duże znaczenie?

Tak (Przejdź do punktu 10)  Nie (Przejdź do punktu 11)


9. Nic nie szkodzi, ja też łatwo się nie wzruszam, ale to nie umniejszyło mojego zaangażowania w tą historię, która przy okazji bardzo wciąga. 

Czy zakończenie książki ma dla Ciebie duże znaczenie?

Tak (Przejdź do punktu 10)  Nie (Przejdź do punktu 11)

10. To możesz się bardzo rozczarować, bo niestety zakończenie Never Never jest bardzo słabe i pozostawia wiele do życzenia. 

Przejdź do 1 wyniku. 


11. To świetnie, bo zakończenie Never Never jest według mnie bardzo słabe i w moim przypadku zmieniło cały jej odbiór, dlatego z chęcią wymazałabym je z pamięci. 

Przejdź do 2 wyniku.


Wynik 1


Never Never może Ci się spodobać i to nawet bardzo. To pełna wrażeń podróż w odmęty pamięci. To poszukiwanie samego siebie i odkrywanie mrocznych sekretów. Colleen Hoover i Tarryn Fisher stworzyły bardzo wciągającą i zajmującą lekturę, którą czyta się niesamowicie szybko i z zaangażowaniem, gdyż czytelnik chce jak najszybciej odkryć zagadkę utraty pamięci Charlie i Silasa. Musisz jednak liczyć się z zakończeniem, które może Cię strasznie rozczarować i sprawić, że zaczniesz postrzegać tę historię w całkiem inny sposób. Wato, jednak sięgnąć po nią choćby dla dwóch pierwszych części, które są po prostu niesamowite. 

Wynik 2


Never Never to książka dla Ciebie. Historia dwojga nastolatków, których uczucie narodziło się jeszcze w dzieciństwie, a potem wyewoluowało i zmieniło się w prawdziwą miłość wciągnie Cię bez reszty. Szczególnie, że tracą pamięć. Nie zachowali wspomnień swojego uczucia. W przeszłości wydarzył się również skandal, który wystawił ich uczucie na prawdziwą próbę. Charlie i Silas muszą na nowo odkryć samych siebie i to, co do siebie czują, a my towarzyszymy im podczas ich poszukiwaniach. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zatracona w słowach © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka